MARİOBET'E GİRİŞ YAP
 

Mariobet Para Yatırma

Mariobet sitesi gerçek kişilikler ile hesap açanların ve gerçek anlamda gerçek paralar ile kullanacağı bir sitedir. 18 yaşında ya da 18 yaşın üzerinde bulunan tüm yetişkinlere, online olarak hizmet vermek ve para kazanma şansını sunmak amacıyla hazırlanmış ve hizmete açılmıştır. Türkiye pazarında da kullanılması mümkündür. Elbette siteyi kullanıp, para kazanma şansını elde edebilmeniz için, mariobet para yatırma işlemini gerçekleştirmeniz gerekecektir. Transfer işlemlerinde belirli sistemler verilir minimum miktarlar ve belirli para yatırma kuralları bulunmaktadır. Bu doğrultuda hareket ettiğinizde, hiçbir sorun yaşamadan, oldukça hızlı bir şekilde ve maksimum güvenlik tedbirleri kapsamında, transfer sürecinin tamamlandığını göreceksiniz.

Mariobet Para Yatırma Yöntemleri

Sitede meydana getirmiş olduğunuz hesaplarınıza, herhangi bir seçenek üzerinden ya da aşağıda belirtilecek seçeneklerin herhangi bir tanesi üzerinden para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Haftanın 7 günü ve 24 saati boyunca, EFT seçeneği hariç olacak şekilde, transfer işlemi yapılır. EFT seçeneği Türk bankacılım çalışma sistemi gereği, hafta içi ve mesai saatleri dışında kullanılmaktadır. Havale ile para yatırma, EFT ile para yatırma, cepbank ile para yatırma, pidpay ile para yatırma, hızlı havale ile para yatırma, ecopayz ile para yatırma, paykasa ile para yatırma, jeton ile para yatırma, astropay ile para yatırma, e-pro ile para yatırma seçenekleri kullanılmaktadır. Bu seçeneklerin tamamı için belirlenmiş mariobet minimum para yatırma miktarlarının bulunduğunu da unutmamalısınız.

Mariobet Minimum Yatırım Miktarları

Transfer süreci başlamadan önce, minimum yatırım miktarlarını öğrenmeniz, buna göre transfer işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Havale yöntemi ile en az 100 Türk Lirası, cepbank yöntemi ile en az 100 Türk Lirası, EFT yöntemi ile en az 100 Türk Lirası para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı havale yöntemi ile en az 50 Türk Lirası, pidpay yöntemi ile en az 10 Euro, ecopayz yöntemi ile en az 50 Türk Lirası, astropay yöntemi ile en az 10 Dolar para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa yöntemi ile en az 10 euro, e-pro yöntemi ile en az 50 Türk Lirası, jeton yöntemi ile en az 10 Euro para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bahse konu sistemler ile bu miktarların altında para transfer işlemini gerçekleştirmenize ya da denemeye çalışmanıza gerek yoktur. Finansal departmanı, bu limitlerin altındaki transfer işlemlerine onay vermeyecektir. Göndermeye çalıştığınız para, hesaplara ya da sistemlere geri gelecektir.

Mariobet Yatırım Kuralları

Mariobet para yatırma işleminde geçerli halde bulunan yatırım kuralları da karşınıza çıkarılacaktır. Nedir bu kurallar? Öncelikle rahat ve güvenli bir şekilde para yatırma işleminin yapılacağını bilmelisiniz. Para yatırma işleminde sizlerden herhangi bir komisyon alınmayacaktır. Hangi sistemi kullandığınız önemli değildir. Yatırdığınız paradan kesinti yapılmaz. Bankalar tarafından havale ya da EFT sisteminde işlem ücreti alınabilir. Ancak bunun mariobet sitesi ile bir ilgisi yoktur. En az yatırım miktarına dikkat edeceksiniz ve sadece kendi adınıza kayıtlı banka hesaplarından ya da sistemlerden işlem gerçekleştireceksiniz. Farklı şahısların hesapları üzerinden para yatırma işlemi yapamazsınız. Yatırımlar konusunda herhangi bir evrak, herhangi bir belge talep edilmediğini göreceksiniz.

Mariobet Yatırım Süresi

Mariobet para yatırma işleminde karşılaşacağınız işlem süreleri, sistemlere göre değişiklik gösterilebilir. Cepbank seçeneği 30 dakikada tamamlanacaktır. Elektronik ön ödemeli kartlar olan astropay ve paykasa sisteminde, anında işlem süresi bulunmaktadır. Ayrıca havale gibi EFT gibi sanal cüzdan gibi sistemlerin gerçekleşme süresinin ise, ortalama 1 dakika olduğu görülecektir. Bu kadar kısa süre içerisinde, uluslararası finansal işlemler tamamlamakta, hesaplarda paralar görülmekte, hesaplarda görülen paralar anında kullanılır hale gelmektedir ve yukarıda bahsedildiği gibi, yatırdığınız paralardan herhangi bir kesinti yapılmamaktadır.

Mariobet | Facebook | Twitter | Google

Ayrıca Bakınız.

Mariobet Güncel 2020

Anatolian LTD B.V markası ve 16 68 numaralı lisans belgesi ile karşınıza çıkan mariobet markası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir